31 marca 2019 /

Najpiękniejsze sesje ślubne 2018

Najpiękniejsze sesje ślubne Tuż przed startem sezonu 2019 publikuję subiektywne zestawienie moich, najpiękniejszych sesji ślubnych wykonanych w ubiegłym roku. Od mini sesji w dniu ślubu po wyjazdo...
N

Najpiękniejsze sesje ślubne

Tuż przed startem sezonu 2019 publikuję subiektywne zestawienie moich, najpiękniejszych sesji ślubnych wykonanych w ubiegłym roku.

Od mini sesji w dniu ślubu po wyjazdowe poza granice Polski. Każda sesja, jak każda miłość to zupełnie odrębna historia i za to najbardziej kocham swoją pracę!

Zapraszam:

Na początek sesja ślubna nad Pilicą. Rzeka Pilica wije się południową stroną województwa mazowieckiego i w bardzo wielu miejscach tworzy rozległe łąki, które są zalewane wiosną. Tego dnia na niebie były piękne, pierzaste chmury. Dla podbicia efektu dodałem jeszcze w postprodukcji nocne niebo pełne gwiazd.

najpiekniejsze-sesje-slubne

Sesja ślubna w Pałacu Goetz odbyła się w dniu wesela, w tym samym miejscu. Zarówno wnętrza pałacu jak i otaczający go park tworzą niepowtarzalne plenery. Więcej z tego dnia zobaczycie w nagrodzonym na portalu Mywed fotoreportażu ślubnym tutaj:  MYWED


Zagraniczna sesja ślubna

Uwielbiam sesje ślubne za granicą. W tym roku trafiła mi się sesja ślubna we Włoszech, w Portovenre. Fotografowałem tu już kilkakrotnie i mimo że miasteczko jest niewielkie to nigdy mi się  nie znudzi. W galerii znajdziecie też zdjęcia z sesji ślubnej w Budapeszcie. To miasto jest skarbnicą kadrów. Nie przywiozłem z niego dwóch, nawet podobnych do siebie sesji. Serdecznie polecam Budapeszt na zagraniczną sesję ślubną.

sesja-slubna-portovenere


Sesja ślubna o wschodzie słońca to zwłaszcza latem opcja dla najtwardszych. Słońce wstaje o czwartej nad ranem. Trzeba się wyszykować i rozbudzić. Nie jest łatwo ale efekty zawsze są fenomenalne.












Sesja ślubna na dachu w Warszawie z widokiem na warszawskie drapacze chmur to doskonała opcja dla tych, którzy nie mają lęku wysokości i lubią miasto. Nie pytajcie na co wszedłem ja żeby zrobić to zdjęcie…

sesja-slubna-na-dachu-warszawa












Miejscem na najpiękniejsze sesje ślubne nie muszą być odległe kraje. Piękne sesje ślubne powstają czasem bardzo blisko. Jednym z moich ulubionych plenerów są podwarszawskie okolice Wisły.

Sesja na





Fotograf na sesję ślubną

Najpiękniejsze sesje ślubne tworzą ludzie. Oglądam te zdjęcia i z każdym mam wspomnienia gdyż sesja ślubna to nie tylko zdjęcia. To przygoda, to radość z bycia razem.

Zapraszam Cię do podobnego wpisu gdzie prezentuję najlepsze zdjęcia ślubne: KLIK

 

ZAMKNIJ MENU