9 maja 2019 /

Najlepsze zdjęcia weselne roku 2018.

Przedstawiam najlepsze zdjęcia weselne jakie subiektywnie udało mi się wykonać w roku 2018. Dużo fotografii z przygotowań ślubnych. Jest to wstęp do całej historii opowiadanej zdjęciami. Lubię wszystk...
N

Przedstawiam najlepsze zdjęcia weselne jakie subiektywnie udało mi się wykonać w roku 2018. Dużo fotografii z przygotowań ślubnych. Jest to wstęp do całej historii opowiadanej zdjęciami. Lubię wszystkie elementy przygotowań, pośpiech, nerwy, dużo gestów i dużo uśmiechów. Podczas wykonywania makijażu ślubnego czy tworzenia fryzury, pani młoda ma czas na to by  odetchnąć a ja by szukać jak najciekawszych rozwiązań. Wiele dzieje się dookoła głównych aktorów i to jest wielki urok fotoreportażu ślubnego. Czy jest to Warszawa, czy też mała wioska na końcu Polski. Wielkie wesele na ponad 300 osób czy przyjęcie dla garstki gości – zawsze powstają kadry, które szczególnie są mi bliskie.

Podczas ceremonii ślubnej, nawet jeśli z zasady wyglądają one bardzo podobnie to często powstają zdjęcia dokumentujące coś co wyłamuje się ponad standardy. Tak było i w zeszłym roku gdy zaraz po przysiędze jedna z par przytuliła się tak mocno, jakby nie widzieli się latami. Dobrze jest tam być i wracać naładowanym energią tych ludzi. Ślubne inspiracje są istotą rozwoju w zawodzie fotografa ślubnego.  Najlepsze zdjęcia weselne zostają potem z nami na zawsze i z czasem nabierają dodatkowej wartości. Miłego oglądania!

najlepsze zdjecia weselne 2018
makeup place aneta blaszczak
tata prowadzi corke do slubu
ceremonia ślubna

toast ślub
krawat na ślub
slubne inspiracje
makijaż ślubny warszawa
makijaż ślubny lublin
suknia ślubna warszawa

fotografia slubna radom kielce
wiązanka ślubna warszawa
bukiet ślub warszawa
fotografia ślubna sochaczew
światła na weselu
piekna ceremonia slubna
slubne inspiracje
napis milosc na wesele
fotograf slub warszawa
konfetti
slub bez stresu slubne inspiracje
chryseler imperial
dobra fotografia slubna
wybor zespolu na slub
portret pana mlodego
słowik na drzewie
pierwszy taniec
piekny tort weselny
fotograf slub lublin
fotografia slubna warszawa

Do zobaczenia na ślubach w sezonie 2019 😉

 

Bardzo cieszę się że dotarłaś / dotarłeś aż do końca wpisu. Zapraszam Cię do zobaczenia podobnego wpisu z roku późniejszego TUTAJ.

Zdecydowanie najlepszy materiał tego roku powstał w Pałacu Goetzów w Brzesku. Miejsce to jest tak fotogeniczne że pary przyjeżdżają tam na sesje ślubne nawet gdy nie mają w pałacu wesela.

ZAMKNIJ MENU