Grzegorz Ciepiel fotograf

Grzegorz Ciepiel fotograf ślubny Warszawa, Lublin, Łódź

fotograf ślubny warszawa

Jak nie zostałem biotechnologiem...

Fotografia ślubna to coś, co pochłonęło mnie zawodowo, ale całe dzieciństwo chciałem być przyrodnikiem. Biologia była moją ulubioną nauką. W liceum byłem w klasie biol-chem, skończyłem studia na kierunku biotechnologia i... coraz mocniej czułem, że laboratorium to nie praca dla mnie. Nigdy nie zacząłem pracować w wyuczonym zawodzie.
Już w trakcie studiów wciągnęła mnie fotografia.
Choć nie zostałem biotechnologiem, to właśnie fascynacja przyrodą i podróżami była początkiem mojej fotograficznej pasji. Swój pierwszy aparat dostałem od chrzestnego na komunię. Od tej pory aparat fotograficzny towarzyszy mi na każdym kroku i oto jestem: Grzegorz Ciepiel fotograf.

fotograf na twój ślub Grzegorz Ciepiel

Dlaczego fotografia ślubna?

Przygodę z fotografią ślubną rozpocząłem jako pasjonat fotografii ogólnej. Spodobało mi się, że fotografia ślubna łączy fotoreportaż z fotografią artystyczną. Plenery ślubne to także możliwość podróżowania i fotografowania krajobrazów.
Fotograf na ślub to ktoś, kto potrafi obserwować ludzi zakochanych. Ludzi, którzy otwierają nowy rozdział w swoim życiu. Dobrze czuję się w towarzystwie pasjonatów, a zakochani tacy właśnie są – oddani sobie bez reszty, oderwani od szarej codzienności. I choć jako fotograf staram się być niewidoczny, to dzielę własną energię z każdą parą, z jaką pracuję.

grzegorz ciepiel fotograf podróżnik

Co poza fotografią?

Wiem, że ślub i wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Sam od kilku lat jestem
mężem i ojcem. Mieszkamy w Warszawie, ale gdy tylko możemy wyruszamy w drogę. Kochamy góry, których nieposkromione piękno odkrywamy wciąż na nowo.
Razem z żoną prowadzę bloga podróżniczego www.ciepiel.pl/podroze. Zerknijcie do niego. Może na którymś ze zdjęć odnajdziecie swój wymarzony plener ślubny.

nagradzany fotograf grzegorz ciepiel

Dobry fotograf na ślub? Niektórzy tak o mnie mówią...

Fotografią ślubną zajmuję się od ponad 11 lat. Jestem członkiem Projektu Fotograf oraz programu partnerskiego firmy Nikon Polska – NPS.
W 2016 roku zostałem wyróżniony jako INSPIRACJA portalu Szeroki Kadr.
W 2017 i 2018 roku otrzymałem od portalu Zankyou nagrodę ZIWA dla najlepszych w branży.
W 2019 roku zostałem polecanym fotografem na ślub przez portal Ślub Na Głowie. Zostałem też wyróżniony jako jeden z najlepszych fotografów ślubnych w Polsce przez portal abcslubu.pl w zestawieniu "Zdjęcia, które zachwycają" , w edycjach 2017, 2018, 2019 i 2020. W 2020 roku dwa moje zdjęcia uzyskały tytuł "najlepsze w roku" na międzynarodowym portalu MYWED.COM

Chcecie wiedzieć jeszcze więcej o mojej fotografii?
Zapraszam do kontaktu. Chętnie zrealizuję Wasz pomysł na idealną sesję ślubną.

ZAMKNIJ MENU