13 stycznia 2021 /

Najlepsze zdjęcia ślubne 2020.

Nie poddaliśmy się. Przez cały czas gdy można było robić śluby, wesela lub sesje, pomimo ciągle nowych obostrzeń i odwołanych lub przełożonych  uroczystości. To był dziwny ale udany rok. Błądzi...
N

najlepsze zdjęcia ślubne 2020

Nie poddaliśmy się. Przez cały czas gdy można było robić śluby, wesela lub sesje, pomimo ciągle nowych obostrzeń i odwołanych lub przełożonych  uroczystości.

To był dziwny ale udany rok. Błądziliśmy w nim trochę we mgle, bez wiedzy co spotka nas za moment, za chwilę. Finalnie udało się powalczyć o jak najlepsze zdjęcia ślubne. Pary młode często musiały kilkakrotnie modyfikować ilość gości na weselu. Najbardziej dramatyczny był koniec sezonu. U Oli i Ziemka miała być duża impreza. Finalnie było tak:

Oni dwoje i rodzice. Radości nigdy nam jednak nie zabrakło, bo nie zabrakło miłości. Wszystko to co działo się w tym roku było jakby jeszcze pełniejsze. Szczęśliwie mogliśmy robić sesje ślubne. Uciekaliśmy bardzo do przyrody, do gór, do normalności. Zrywaliśmy się przed świtem by móc robić zdjęcia o wschodzie słońca. Zarywaliśmy noce biegając po wąwozach z pochodniami. Bardzo dziękuję moim parom za zaangażowanie i za to, że nie poddawali się.

Czekam nadal na resztę podsumowań ale już teraz mogę napisać że było owocnie. Na międzynarodowym serwisie fotografii ślubnej MYWED.COM dwa z opublikowanych zdjęć zdobyły status najlepsze zdjęcia ślubne  w roku. Na portalu PROWEDAWARD.COM cztery  zdjęcia zdobyły status najlepszych w tygodniu i ż 9 fotografii było zdjęciami dnia. Na portalu ABC Ślubu po raz czwarty trafiłem do   elitarnego zestawienia „fotografów, którzy zachwycają”.

W roku 2021 będę aktywniejszy na instagramie więc jeśli jeszcze do mnie nie trafiłaś/trafiłeś to serdecznie zapraszam:  @grzegorzciepiel

Poniżej przedstawiam subiektywny wybór –  moje najlepsze zdjęcia ślubne  z roku 2020. Zapraszam:

ZAMKNIJ MENU