5 września 2014 /

Fotografia ślubna Lublin, ślub Kasi i Pawła

Fotografia ślubna Lublin To był szalony ślub i szalona sesja ślubna. Najpierw popsuł mi się samochód, którym mieliśmy jechać razem z Kasią z makijażu do jej domu. Uratował nas kolega, ale po chwili w...
F

Fotografia ślubna Lublin

To był szalony ślub i szalona sesja ślubna. Najpierw popsuł mi się samochód, którym mieliśmy jechać razem z Kasią z makijażu do jej domu. Uratował nas kolega, ale po chwili wpadliśmy w korek, bo akurat biegł półmaraton ;). Czas topniał więc udaliśmy się w szalony rajd chodnikami. Fotografia ślubna Lublin, czy inne miasto to nie jest nudną dziedzina życia! Ze wszystkim zdążyliśmy, a jak to było tego dnia mam nadzieję oddają poniższe zdjęcia.

Makijaż ślubny Alekandra Szymanek

Z Kasią spotkaliśmy się na fotografowanie przygotowań ślubnych podczas powstawania makijażu ślubnego u Aleksandry Szymanek. Makeup atelier Aleksandry jest bardzo estetycznym miejscem. Doskonale się robi w nim zdjęcia i … makijaż do ślubu. Pani młoda podczas tworzenia makijażu miała szansę odprężyć się i zapomnieć na chwilę o stresach przygotowań ślubnych.

 


Fryzura ślubna Salon Syrena

Czesanie w syrenie, gdzie cudowne fryzury ślubne tworzy Irena Bzdoń to zawsze trafiony wybór.  Salon Syrena urządzony w starej kamienicy z oryginalną, przepiękną posadzką, surowym klimatem i mnogością kwiatów przyciąga i daje prócz pięknej fryzury także możliwość odprężenia.

 

fotografia-ślubna-Lublin

Ślub w Katedrze Lubelskiej

Kasia i Paweł wybrali na ślub najważniejszy kościół miasta. Ślub w Katedrze Lubelskiej. Archikatedra św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty przez swój ogrom i przepiękne, namalowane w 1757 roku freski jest to bardzo popularny kościół na ślub w Lublinie.  Mimo podniosłej  i oficjalnej atmosfery, radość młodych udzieliła się nawet poważnemu zwykle księdzu. Ceremonia ślubna upłynęła wręcz w rodzinnej atmosferze. Fotografia ślubna Lublin kocha z wzajemnością. Stare miasto jest kopalnią kadrów a ślub w lubelskiej Katedrze zawsze jest tym wyczekanym.Wesele w Dworku Arkadia

Dworek Arkadia w Piotrowicach to doskonałe miejsce na wesele pod Lublinem. Kasia i Paweł rozpoczęli je polonezem. Później zatańczyli genialnie pierwszy taniec a jeszcze później parkiet zapłonął.  To było szalone wesele, tak jak i cały dzień był szalony. Pamiętam że wróciłem do domu zmęczony jakbym kopał cały dzień łopatą.

Sesja ślubna o wschodzie słońca

Wschody słońca są magiczne. Wiem to gdyż wielokrotnie fotografowałem różne krajobrazy o tej porze. W lecie problem ze wschodem słońca jest jeden – wschodzi ono o czwartej nad ranem a trzeba jeszcze przyszykować się i dojechać. Sesja ślubna o wschodzie słońca jest więc solidnym wyzwaniem. Na zdjęcia wybraliśmy teren łąk nad rzeką Wieprz. Otaczały nas magiczne mgły. Było bardzo wilgotno. Kasia poruszała się w klapkach kąpielowych a ja w butach i spodniach przeciwdeszczowych ( zdjęcie TUTAJ ). Suknia i welon zrobiły się po pewnym czasie mokre i ciężkie ale dla tych zdjęć warto było się poświęcić.

 

sesja-slubna-o-wschodzie-slonca sesja-slubna-boho sesja-boho-o-wschodzie-slonca

 Sesja ślubna w Muzeum Wsi Lubelskiej

Lubelski skansen jest magicznym miejscem, w którym zatrzymał się czas. Znajdują się w nim 3 kompleksy wiosek i jedno miasteczko. Prócz starej architektury klimatu daje pieczołowicie utrzymywana roślinność. Rustykalna sesja ślubna w Muzeum Wsi Lubelskiej  to ogrom możliwości. Skansen to także doskonałe tło do sesji boho. Teren jest duży, także nawet Ci, którzy lubią prywatność znajdą coś dla siebie. Nam udało się wejść do zabytkowego wiatraka gdzie pośród ogromnych, drewnianych mechanizmów zrobiliśmy kilka zdjęć. Tym bardziej fajnie że nigdy już później nie udało mi się wejść do środka.

Fotografia ślubna Lublin to nie tylko zabudowania starego miasta. Skansen znajduje się w całości w granicach Lublina. Pamiętać trzeba o tym że sesje są płatne. Jest to dobrze zorganizowane bo płacąc za sesję nie musimy już kupować biletów dla poszczególnych uczestników sesji.

 

sesja-ślubna-w-muzeum-wsi-lubelskiej

 Nocna sesja w Warszawie

Ostatnim etapem naszej przygody była nocna sesja w Warszawie.  Zrobiliśmy zdjęcia ze specjalnie przygotowanym na Noc Kultury napisem miłość. Nasze możliwości ograniczyło zasilanie napisu ze zwykłego gniazdka. Z kombinacją przedłużaczy udało się zrobić zdjęcia na placu między blokami osiedla na Muranowie. Mieszkańcy mieli z pewnością ciekawe widoki 😉

nocna-sesja-w-Warszawie

Cieszę się że dotarłaś/dotarłeś aż do końca tego wpisu. Jeśli interesuje Cię więcej zdjęć – zapraszam do mojej galerii: TUTAJ

Komentarze

Zdjęcia super ale plener wymiata 🙂 Pozdrawiam serdecznie 🙂

świetne ujęcia! Czapki z głów !
Ślub już coraz bliżej:)

Fajne kadry. Każdy coś pokazuje. Nie ma pustych i niepotrzebnych zdjęć 😉

Bardzo fajne zdjęcia, szczególnie podoba mi się plener, jest super 🙂

bardzo dobre ujęcia 🙂 sam czasem szukam inspiracji i pomysłów, kiedy moje młode pary nie potrafią się do końca określić, bo i tak czasem bywa ;p powodzenia a dla młodych dużo miłości! 😉

Piekne!Zazdroszczę takiej ślubnej pamiątki:)

cała sesja piekna ale mam sentyment do bialo-czarnych sa te ujecia bardzo tajemnicze. duzo radosci dla Młodej PARY……… CAŁUSKI….

Rewelacyjne zdjęcia 🙂

piękny plener, super 😉

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ZAMKNIJ MENU