18 września 2019 /

Plenerowy ślub i wesele w Pałacu Mała Wieś

Gdy przyjeżdżam w tak piękną lokalizację na wesele. Gdy wiem że będzie ślub plenerowy a pogoda jest przepiękna to energia do pracy przychodzi sama. Tak było właśnie tym razem gdy dzień szykował mi ...
P

Gdy przyjeżdżam w tak piękną lokalizację na wesele. Gdy wiem że będzie ślub plenerowy a pogoda jest przepiękna to energia do pracy przychodzi sama.

Tak było właśnie tym razem gdy dzień szykował mi wesele w Pałacu Mała Wieś nieopodal Grójca. Nad całością czuwała  niezastąpiona ekipa konsultantów z Beautifulday.pl a imprezę poprowadzili Panowie od Muzyki. Dokładniej Marcin Subaczewski

Stylizacją Pani Młodej zajęła się Agnieszka Fitał, nie dość że robi świetne fryzury i makijaże to jeszcze rozładowuje przedślubne stresy jak nikt inny.

Jest jednak coś, co zadecydowało o wyjątkowości tego dnia. To zdecydowanie uśmiech Pani Młodej! Zapraszam serdecznie na relację:

weseley w pałacu mała wieś
palac mala wies przyroda
bukiet ślubny inspiracje
dodatki ślubne buty
makijaż ślubny warszawa
przygotowania ślubne
przygotowania pana młodego
ubieranie sukni ślubnej
starsza świadkowa
portret panny młodej

piękny ślub plenerowy
ślub plenerowy mała wieś
ślub plenerowy beautifullday
sesja ślubna mała wieś

sesja ślubna w pałacu

przemowy śłubne
polonez na weselu
pierwszy taniec
pierwszy taniec
pierwszy taniec pary młodejpanowie od muzyki

Zarówno sesja plenerowa w Pałacu Mała Wieś jak i wesele w tym miejscu to zdecydowana gwarancja sukcesu. Pałac znajduję się nieopodal Grójca. Z Warszawy dotrzecie tu sprawnie drogą ekspresową S7.  Prócz pałacu do dyspozycji są również budynki oficyn, jest hotel dla gości i dwie sale do zorganizowania wesela. Całość zamknięta jest w przepięknym parku z otwartym ogrodem w części centralnej gdzie w gloriecie można zorganizować ceremonię ślubu plenerowego.

ZAMKNIJ MENU