23 lipca 2014 /

Wspaniałe wesele w Dworze pod Kasztanowcami

Fotograf na ślub Sochaczew Sezon w pełni. Ostatnio pory dnia i nocy nie mają już znaczenia, zrobiłem sesję o 4:30 rano, inną zakończyłem o 1:30 w nocy. Jest intensywnie, ale produktywnie. Przyszedł c...
W

Fotograf na ślub Sochaczew

Sezon w pełni. Ostatnio pory dnia i nocy nie mają już znaczenia, zrobiłem sesję o 4:30 rano, inną zakończyłem o 1:30 w nocy. Jest intensywnie, ale produktywnie. Przyszedł czas na pokazanie chociaż namiastki fotografii ślubnej, którą teraz tworzę. Wesele w Dworze pod Kasztanowcami w Wiejcy  było cudowne. Sesja ślubna w Kazimierzu Dolnym również udała się przednio, ale od początku.

Był piękny, ciepły dzień. Gdy przyjechałem młodzi spokojnie posilali się, rozmawiali. Wyglądali na bardzo odprężonych. Późniejsze robienie makijażu ślubnego również przebiegało w miłej a nawet radosnej atmosferze. Cała rodzina szykowała się w jednym , dużym domu. Ktoś prasował, ktoś szykował samochód, inni mieli czas na odpoczynek. Wszędzie byli ludzie a to właśnie ludzie tworzą zdjęcia. Ceremonia ślubna odbyła się w kościele w Sochaczewie.

Wesele w Dworze pod Kasztanowcami

Wesele w Dworze pod Kasztanowcami musiało się udać.  Malowniczo ulokowany nieopodal Kampinoskiego Parku Narodowego  drewniany dwór w Wiejcy  jest cudownym tłem dla przyjęcia weselnego.  Młodzi zgromadzili mocną ekipę gości lubiących się bawić. Energii na parkiecie było tyle że nie obyło się bez siniaków. Warto dodać że Dwór pod Kasztanowcami  pokoje gościnne posiada 22 i  mogą one pomieścić do 90 gości. Jest to idealne miejsce na wesele pod Warszawą. Dwór pod Kasztanowcami opinie ma bardzo dobre. Sam fotografowałem tu już kilkukrotnie i zawsze są to bardzo udane wesela.

Dwór pod Kasztanowcami zdjęcia robią się same. Jeśli interesuje cię Dwór pod Kasztanowcami cena za talerzyk   to możesz wysłać zapytanie bezpośrednio stąd KLIK

Sesja ślubna w Kazimierzu Dolnym

Sesja ślubna w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą  to była świetna decyzja.  Zanim tam dotarliśmy, pierwszym przystankiem był … skład złomu. Sesja ślubna na złomowisku długo chodziła mi po głowie, zwłaszcza że na tym konkretnym składowano głównie samochody piętrzące się na kilka metrów w górę.

Następnie zatrzymaliśmy się na starej stacji kolejowej we wsi Sadurki pod Nałęczowem. Były tam bardzo malownicze, ażurowe  schody kręcone do wieży ciśnień. ( aktualizacja 2023 – schody w Sadurkach są już tak zniszczone że zostały szczelnie ogrodzone i nie da się tam robić zdjęć )

Kolejnym przystankiem po drodze były pola porzeczek w okolicach wsi Łopatki. Porzeczkowe pagórki są bardzo malownicze i łatwo się na nie dostać wprost z głównej drogi prowadzącej z Nałęczowa do Kazimierza Dolnego.

Sesja ślubna w wąwozie korzeniowym jest lekkim wyzwaniem gdy idzie się w butach na obcasach.  To miejsce jest jednak magiczne i zdecydowanie wynagradza trudy wędrówki. Wypłukane w lessie korzenie drzew oplatają ściany wąwozu dodając mu tajemniczości. Delikatne światło rozprasza się na lessowych ścianach. Wąwóz korzeniowy dół wygląda też inaczej o każdej porze roku przez co sesja ślubna w wąwozie korzeniowym nigdy nie jest taka sama.

Jeśli sesja ślubna w Kazimierzu Dolnym to zdecydowanie warto wejść na taras klasztoru Franciszkanów na Wietrznej Górze,  skąd roztacza się widok na rynek i kazimierską farę oraz ruiny zamku.

Kazimierz Dolny – historia i teraźniejszość

Co ciekawe do XX wieku miasteczko nazywało się po prostu Kazimierz na cześć Kazimierza Sprawiedliwego, który w 1181 roku oddał istniejącą osadę norbertankom rezydującym do tej pory pod Krakowem. Rynek powstał dopiero za czasów Władysława Jagiełły. W późniejszych latach miasto rozwijało się głównie dzięki spławianiu zboża do Gdańska. Wojny polsko-szwedzkie doprowadziły do upadku Kazimierza Dolnego, stracił on nawet na jakiś czas prawa miejskie.

Dziś, dzięki niepowtarzalnemu klimatowi starej zabudowy oraz swojemu atrakcyjnemu położeniu w zakolu Wisły miasto  stało się trakcyjne turystycznie oraz fotograficznie. Na sesje ślubne do Kazimierza Dolnego przyjeżdżają tłumnie pary młode z województwa Mazowieckiego i Lubelskiego. Bardzo malownicze okolice Kazimierza Dolnego to doskonały plener ślubny w Męćmierzu  lub na Albrechtówce, gdzie również się wybraliśmy by zrobić kilka zdjęć i odpocząć przed drogą powrotną do Warszawy.

Nocna sesja ślubna w Warszawie była ostatnim etapem tego, intensywnego dnia. Zrobiliśmy ją w centrum, z Pałacem Kultury i Nauki w tle. Sesja z przymrużeniem oka, w raperskich klimatach z akcentem ulubionych m&m-sów kończy ten wpis.

wesele-w-dworku-pod-kasztanowcami wesele-w-dworze-pod-kasztanowcami

Po więcej zdjęć ślubnych zapraszam do GALERII

Komentarze

Bardzo wysoki poziom zdjęć. Na który wpis nie wejdę to jestem pod dużym wrażeniem. Jest od kogo czerpać inspiracje…

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ZAMKNIJ MENU