20 listopada 2018 /

Ślub i wesele w Pałacu Goetz

To był zdecydowanie ślub marzeń. Wesele z klasą, jak z dobrych, amerykańskich produkcji. Były emocje, świetne przygotowania, genialna, kameralna ceremonia i  impreza mogąca swą energią naładować miast...

To był zdecydowanie ślub marzeń. Wesele z klasą, jak z dobrych, amerykańskich produkcji. Były emocje, świetne przygotowania, genialna, kameralna ceremonia i  impreza mogąca swą energią naładować miasto średniej wielkości 😉  Ślub i wesele w Pałacu Goetz musi być udane. Budynek z zewnątrz jest dość ascetyczny ale w środku kryje niesamowite skarby. Można tam spokojnie zrobić całą sesję ślubną bez wychodzenia do ogrodu. Pałac Goetz sesja ślubna robi się dosłownie sama.

Wiele zdjęć z prezentowanego wesela w Pałacu Goetzów  zostało nagrodzonych w konkursach branżowych. Jedno ze zdjęć zostało na przykład zdjęciem roku na międzynarodowym portalu MYWED.COM Kolejne zostało również zdjęciem roku na portalu PROWEDAWARD.COM

Kilka z prezentowanych tu zdjęć weszło również do zestawienia najlepszych zdjęć ślubnych 2018 – tutaj.

 

wesele w Palacu Goetz

Dziękuję wszystkim, biorącym udział w tym wydarzeniu. To była „petarda”

Organizator: Beautifullday Weddings in Poland

Miejsce: Goetz Palace, Brzesko

Muzyka: Dj Hugo

Film: MP Studios

Zdjęcia: Ja 😉

 

Wesele w Pałacu Goetz

 

 

Sesja ślubna Pałac Goetz


wesele-w-palacu-goetz wesele-palac-goetz

Pałac Goetz historia

Pałac Goetz budowano 2 lata pod sam koniec XIX wieku jako rezydencję dla Jana II Albina Goetza-Okocimskiego, polityka, kolekcjonera sztuki i założyciela browaru Okocim. Mieszkał tam razem z żoną hrabiną Zofią z Sumińskich oraz synem Antonim. Utrzymany  w stylu francuskiego baroku budynek rozbudowywano w kolejnych latach tworząc między innymi ogród zimowy i palmiarnię. Pałac otaczał 40-sto hektarowy ogród angielski.  Jan Albin zmarł w 1931 roku. Antoni Jak był posłem na sejm w latach 1935-1938.

Niestety w roku 1939 musiał uciekać z pałacu zostawiając pokaźną kolekcję dzieł sztuki oraz trofeów myśliwskich gromadzonych przez cały ród. W 1944 roku cały majątek został znacjonalizowany i przeszedł na własność skarbu państwa. Jak większość tego typu miejsc w tamtych czasach został szkołą. Pierwsze lekcje odbyły się już w 1945 roku i co ciekawe stan ten trwał aż do 2002 roku. Później przez 5 lat pałac stał pusty i wreszcie w 2007 roku został wystawiony na sprzedaż  z możliwością pierwokupu przez potomków Antoniego Goetza. Potomkowie wykupili pałac za 4 miliony złotych ale sprzedali go potem dyrektorowi  uzdrowiska w Bochni.

Wystartował remont pałacu. Udało się w dużej mierze przywrócić jego dawną świetność i zrobić z niego obiekt usługowo-hotelowy najwyższej klasy. Nocleg w Pałacu Goetza to aż 43 pokoje z historyczną duszą.  Aktualnie wesele w Pałacu Goetz to prestiż, możliwe jest również przeprowadzenie konferencji oraz szkoleń.  Prócz przepięknych wnętrz  i ogrodu miejsce to oferuje również znakomitą kuchnię. Sesja ślubna w Pałacu Goetza to niewątpliwie wspaniałe doświadczenie zarówno dla pary młodej jak i fotografa.  Jeśli interesuje Cię cena wesela w Pałacu Goetz to TUTAJ  możesz znaleźć odpowiedzi na pytania.

W podziemiach pałacu otwarty został pub piwny serwujący piwa z browarów rzemieślniczych oraz dania oparte na piwie.

Ślub w plenerze Brzesko, wesele w Pałacu Goetza. Miejsce na Twój wspaniały ślub.

 

ZAMKNIJ MENU