7 marca 2018 /

Plenerowy ślub humanistyczny

Po dłuższym czasie publikowanie głównie na Facebook wracam na blog. Plenerowy ślub humanistyczny b w Hotelu Lamberton był wyjątkowo emocjonujący. Wzruszeń nie brakowało zwłaszcza podczas przysięgi....
P

Po dłuższym czasie publikowanie głównie na Facebook wracam na blog.

Plenerowy ślub humanistyczny b w Hotelu Lamberton był wyjątkowo emocjonujący. Wzruszeń nie brakowało zwłaszcza podczas przysięgi.

Asia i Adrian mieszkają w USA i w genialny sposób przenieśli swoich gości w atmosferę tamtejszych imprez, było tanecznie i kolorowo a jak dokładnie? Zapraszam poniżej:

Makijaż i fryzura Pani Młodej: chelmonska.com

Ceremonia i Wesele: Hotel Lamberton

Celebrant: Szymon Wieczorek

Planowanie i organizacja: Wedding Designers

plenerowy-slub-humanistyczny humanistyczny-slub slub-w-plenerze-warszawa slub-humanistyczny-warszawa

Pisze o nas ZANKYOU.

Czym jest plenerowy ślub humanistyczny?

Jest to ceremonia szyta pod parę młodą. Humanistyczny ślub prowadzony jest przez mistrza ceremonii. Osoba ta prowadzi parę młodą, może przeczytać wybrany przez młodych fragment literatury. Może też opowiedzieć coś o parze młodej. Pomaga przygotować przysięgi lub mowy ślubne. Ceremonia humanistyczna staje się coraz popularniejsza w Polsce. Ślub humanistyczny nie ma mocy prawnej  więc formalności załatwić należy w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Dla kogo jest dobra taka forma ślubu?

Plenerowy ślub humanistyczny jak i ślub zorganizowany gdzieś we wnętrzach jest świetnym rozwiązaniem gdy pobraliście się za granicą, w Polsce robicie wesele  i chcielibyście rozpocząć od ślubnego akcentu. Jesteście parą LGBT i chcecie mieć ceremonię zaślubin. Jesteście różnych wyznań i chcecie spotkać się gdzieś po środku.

Zapraszam również na relację z innego ślubu humanistycznego w Warszawie:   KLIK Ślub humanistyczny Warszawa

 

ZAMKNIJ MENU