Grzegorz Ciepiel

Fotograf ślubny Warszawa, Lublin, Łódź

Jak nie zostałem biotechnologiem...

Fotografia ślubna to coś, co pochłonęło mnie zawodowo, ale całe dzieciństwo chciałem być przyrodnikiem. Biologia była moją ulubioną nauką. W liceum byłem w klasie biol-chem, skończyłem studia na kierunku biotechnologia i... coraz mocniej czułem, że laboratorium to nie praca dla mnie. Nigdy nie zacząłem pracować w wyuczonym zawodzie.
Już w trakcie studiów wciągnęła mnie fotografia.
Choć nie zostałem biotechnologiem, to właśnie fascynacja przyrodą i podróżami była początkiem mojej fotograficznej pasji. Swój pierwszy aparat dostałem od chrzestnego na komunię. Od tej pory aparat fotograficzny towarzyszy mi na każdym kroku.

Dlaczego fotografia ślubna?

Przygodę z fotografią ślubną rozpocząłem jako pasjonat fotografii ogólnej. Spodobało mi się, że fotografia ślubna łączy fotoreportaż z fotografią artystyczną. Plenery ślubne to także możliwość podróżowania i fotografowania krajobrazów.
Fotograf na ślub to ktoś, kto potrafi obserwować ludzi zakochanych. Ludzi, którzy otwierają nowy rozdział w swoim życiu. Dobrze czuję się w towarzystwie pasjonatów, a zakochani tacy właśnie są – oddani sobie bez reszty, oderwani od szarej codzienności. I choć jako fotograf staram się być niewidoczny, to dzielę własną energię z każdą parą, z jaką pracuję.

Co poza fotografią?

Wiem, że ślub i wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Sam od kilku lat jestem
mężem i ojcem. Mieszkamy w Warszawie, ale gdy tylko możemy wyruszamy w drogę. Kochamy góry, których nieposkromione piękno odkrywamy wciąż na nowo.
Razem z żoną prowadzę bloga podróżniczego www.ciepiel.pl/podroze. Zerknijcie do niego. Może na którymś ze zdjęć odnajdziecie swój wymarzony plener ślubny.

Dobry fotograf na ślub? Niektórzy tak o mnie mówią...

Fotografią ślubną zajmuję się od ponad 11 lat. Jestem członkiem Projektu Fotograf oraz programu partnerskiego firmy Nikon Polska – NPS.
W 2016 roku zostałem wyróżniony jako INSPIRACJA portalu Szeroki Kadr.
W 2017 i 2018 roku otrzymałem od portalu Zankyou nagrodę ZIWA dla najlepszych w branży.
W 2019 roku zostałem polecanym fotografem na ślub przez portal Ślub Na Głowie. Zostałem też wyróżniony jako jeden z najlepszych fotografów ślubnych w Polsce przez portal abcslubu.pl w zestawieniu "Zdjęcia, które zachwycają" , w edycjach 2017, 2018 i 2019.

Chcecie wiedzieć jeszcze więcej o mojej fotografii?
Zapraszam do kontaktu. Chętnie zrealizuję Wasz pomysł na idealną sesję ślubną.

ZAMKNIJ MENU