pałac mała wieś ślub plenerowy

Gdy przyjeżdżam w tak piękną lokalizację na wesele. Gdy wiem że będzie ślub plenerowy a pogoda jest przepiękna to energia do pracy przychodzi sama.

Tak było właśnie tym razem w Pałacu Mała Wieś nieopodal Grójca. Nad całością czuwała  niezastąpiona ekipa konsultantów z Beautifulday.pl a imprezę poprowadzili Panowie od Muzyki.

Stylizacją Pani Młodej zajęła się Agnieszka Fitał, nie dość że robi świetne fryzury i makijaże to jeszcze rozładowuje przedślubne stresy jak nikt inny.

Jest jednak coś, co zadecydowało o wyjątkowości tego dnia. To zdecydowanie uśmiech Pani Młodej! Zapraszam serdecznie na relację:

 

palac mala wies przyroda bukiet ślubny inspiracje dodatki ślubne buty makijaż ślubny warszawa przygotowania ślubne przygotowania pana młodego ubieranie sukni ślubnej starsza świadkowa portret panny młodej piękny ślub plenerowy ślub plenerowy mała wieś ślub plenerowy beautifullday sesja ślubna mała wieś sesja ślubna w pałacu przemowy śłubne polonez na weselu pierwszy taniec pierwszy taniec pierwszy taniec pary młodej panowie od muzyki